Trénuji v Hammer Strange Fitness

ARENA SPARTA Podvinný mlýn,Kovanecká 2405 /27,190 00 PRAHA 9

 

Naše rodinná firma, má díky velkým zkušenostem v oblasti fitness a našemu osobnímu přístupu ke všem zákazníkům, již své pevné místo mezi sportovními zařízeními na Praze 9.Byli jsme oceněni veřejností jako Podnikatel Roku Prahy 9, v kategorii kultura a sport pro rok 2011. Nabízíme špičkové vybavení a ty nejmodernější tréninkové metody posilování a funkčního tréninku.

Dalším důvodem, proč zvolit zrovna naše fitness centrum, je jedinečný koncept posilovacích strojů Hammer Strength, které využívají ergonomické výhody sbíhavých a rozbíhavých pohybů a jsou vyvíjené za pomoci špičkových sportovců z celého světa. Spolu s cardio stroji od LifeFitness tvoří základ kvality, kterou jsme navíc rozšířili o moderní posilovací prvky, jakými jsou například Kettlebells, TRX, Sandbagy, Dynanaxy a lana.

V našem fitness se připravuje a zároveň trénuje klienty Absolutní Mistr Evropy Peter Tatarka.Snažíme se o to, aby u nás panovala dobrá a přátelská atmosféra, zakládáme si na osobním přístupu.Zároveň si však stojíme za dodržováním základních pravidel slušného a sportovního chování, které vyžadujeme od našich návštěvníků.

Náštěvní řád Hammer Strength Fitness ZDE

Pokud tedy chcete zažít opravdu intenzivní trénink a chcete dodat vašemu cvičení nový rozměr, přijďte do Hammer Strength Fitness.

Spolupracujeme s programem MULTISPORT BENEFIT , BENEFIT PLUS a BENEFITY a.s.Požádejte zaměstnavatele o prémie formou cvičení zdarma, které si může odečíst za daní.Všem držitelům věrnostních karet s logem programu SPHERE CARD nabízíme: slevu 10%, Sphere Card VIP 15% na jednotlivé vstupné * a na opalování do našeho solárního studia Ergoline. Neváhejte a využijte výhod největšího věrnostního programu v ČR také u nás.

ZDROJhttp://www.hammerstrength.cz/