misa13

Nechtějte tělo někoho jiného. Chtějte své tělo, ale štíhlejší, silnější a zdravější.

Ahoj, jmenuji se Míša, ve fitku se pohybuji déle jak 10 let. Baví mě práce s lidmi a ráda vidím jak se pod mým vedením klienti mění k lepšímu, cítí se líp, hubnou a sílí. To je pro mě největší odměna :) Vystudovala jsem Trenérskou školu Petra Stacha – Mistra Evropy.

  • Individuální tréninky
  • Kondiční posilování
  • Nabírání svalové hmoty
  • Redukce hmotnosti
  • Poradenství ve výživě
  • Sestavení jídelníčků na míru

Certifikáty

Michaela Pelikán instruktorka fitness

Míša je skvělá trenérka, ale i člověk. Dokáže se na člověka naladit a pochopit jeho opravdovou motivaci k cvičení a tím ho podpořit i ve chvíli, kdy už toho má opravdu dost. Je s ní sranda, vždy vám upraví cviky podle situace nebo pokud máte nějaké problémy (já mám např. se zády) tak, aby vás udržela v pohybu, ale váš problém nezhoršila a naopak vám pomohla. Pokud chcete zhubnout nebo se jen dostat do kondice, Míša je super volba, protože po tréninku s ní budete mít pocit, že jste si dala do těla s kámoškou než, že vás tam drtil nějaký trenér u kterého si připadáte jak neschopné jelito.

Jana K.
Jana K.

Super cvičení, které mi pomohlo po všech stránkách. Nejenže se mi zlepšila fyzička, ale začala jsem i přemýšlet nad tím, co jím, resp. celým svým denním režimem. Tréninky s Míšou navíc nevnímám jen jako cvičení, ale i jako skvělý pokec s kamarádkou. Určitě všem doporučuji

Klara T
Klára T.

Doporucuji individualni, profesionalni a presto velmi zabavny pristup ke kazdemu treninku, ktery se neopakuje a je pokazde originalni

Ondra V
Ondra V.

Dlouho mi trvalo, než jsme se dokopala něco dělat a teď si „nadávám“, že jsem do toho nešla dřív. Míšu jsem si našla na netu sama, daly jsme si nezávaznou schůzku, říkala jsme si co muzi ztratit a padla mi do noty. Cvičení super, potřebuji na sebe důraz, hlavně kontrolovat a do „pozic“ dostat, hlídat, 100x říkat jak dýchat 😃, prostě potřebuju pevnou ruku. Míša  to splnila. I kdyz někdy mohla klidně víc přitvrdit 🙂 Hlavně super domluva, ohledně času, vždy se snažila přizpůsobit. Neměnila bych. Takže pokud stále zvažuje, tak to neodkládejte a s klidným svědomím doporučuji.

klara V
Klára V.